КУЛЬТУРА

«Коли нога у формі, можна прибрати довжину». Нагієв обрізав Урганту штани. Відео / Бульвар Шоубіз

Російський актор Дмитро Нагієв став гостем шоу «Вечерний Ургант», яке 20 березня вийшло в ефір на російському «Первом канале».

Артист прийшов на запис програми у футболці, куртці і джинсових шортах зі рваними краями, доповнивши образ зав’язаною на талії сорочкою, білими шкарпетками і грубими черевиками.

«Дмитре, які у вас гарні ноги і яке негарне взуття. Дякую, що прийшов у таких джинсах. Шортах. Вибач, я не можу тепер тобі дивитися в очі – увесь час бачу твої коліна», – зазначив Ургант.

Ведучий також поцікавився у Нагієва, як він обирає, якої довжини шорти мають бути.

«У момент, коли нога у формі, можна прибрати довжину. У міжсезоння довжину штанців треба відпустити», – відповів Нагієв.

Зі свого боку він запропонував Урганту вкоротити і його штани, після чого за допомогою ножиць відрізав штанини на брюках ведучого.

ВІДЕОВідео: Вечерний Ургант / YouTube

Перший випуск шоу «Вечерний Ургант» відбувся 2012 року. Передача є адаптацією американських програм формату Late Night Show.

22 березня Ургант повідомив, що заразився коронавірусом. Директорка Нагієва Олена Шайкіна в коментарі виданню «Газета.Ru» заявила, що актор не буде йти на самоізоляцію, оскільки запис програми відбувався заздалегідь, і на той момент Ургант був здоровим.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»