СПОСІБ ЖИТТЯ

Локдаун у Львові продовжили до 4 квітня

Комісія з питань надзвичайних ситуацій Львова вирішила продовжити локдаун у місті до 4 квітня. Про це сьогодні у Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Він підкреслив, що протягом останньої доби до міських лікарень доправили 63 хворих із COVID-19. Водночас виписали лише трьох пацієнтів.

«Ми працюємо над збільшенням кількості ліжок. Сьогодні ухвалили рішення про розгортання тимчасового шпиталю на базі приміщень медичного університету, які вони орендують у Лікарні швидкої допомоги. Звернулися до МОЗ із проханням внести дитячу лікарню на Орлика до переліку медзакладів, які лікують дітей, хворих на коронавірус. Починаємо співпрацю із Залізничною лікарнею. Вони готові приймати у себе хворих, але місто зі свого боку передасть їм необхідну кількість кисневих концентраторів», – написав Садовий.

Мер зазначив, що, крім додаткових ліжок, міські та обласні лікарні Львова мають гостру потребу в медичних працівниках.

«За останні два дні отримали 350 звернень від лікарів з усієї України, які готові допомогти в цій нелегкій боротьбі. Зараз напрацьовуємо механізм додаткового преміювання всіх медиків, які працюють із COVID-19», – уточнив Садовий.

Він також додав, що зараз готують окрему програму підтримки бізнесу в умовах посиленого карантину.

https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/310583930429717

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні розпочалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Із 19 березня через погіршення ситуації з коронавірусом у Львові діє жорсткий локдаун. Спочатку його вводили до 28 березня.

Станом на ранок 22 березня в Україні підтвердили понад 1,55 млн заражених коронавірусом, померло 30 тис. осіб, а майже 1,3 млн хворих видужало.

У Львівській області зафіксовано понад 94 тис. випадків COVID-19, 2494 пацієнти померли, понад 75 тис. одужало.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»