СВІТ

Після звинувачень у расизмі Букінгемський палац може ввести посаду керівника з питань різноманітності – ЗМІ

Букінгемський палац вирішив переглянути політику різноманітності в усіх резиденціях королівських сімей. Про це 21 березня повідомив BBC.

Джерела в королівській родині підкреслили, що в палаці вже діють правила, процедури та програми з підтримки різноманітності, але вони не принесли бажаного прогресу.

Роботу з оцінки наявних практик щодо підтримки різноманітності розпочали до того, як принц Гаррі та його дружина Меган Маркл звинуватили британську королівську родину в расизмі, але дістала «новий імпульс» після їхнього інтерв’ю, зазначає The Daily Mail.

Видання підкреслює, що в палаці можуть ввести посаду керівника з питань різноманітності. Співрозмовник телеканала CNN згадує, що такий варіант варто розглянути, але поки ще рано остаточно оголошувати про будь-які фінальні плани.

7 березня вийшло інтерв’ю Меган Маркл і принца Гаррі американській журналістці Опрі Вінфрі. У ньому Маркл розповіла, що під час першої вагітності зіткнулася з побоюваннями з боку одного з представників Букінгемського палацу, що колір шкіри майбутньої дитини може виявитися «дуже темним» (мати герцогині Сассекської Меган Дорія Регланд – афроамериканка).

Принц Гаррі одружився з американською акторкою Меган Маркл у травні 2018 року. За рік у подружжя народився первісток – син Арчі. Про другу вагітність герцогині Сассекської Меган стало відомо в лютому 2021 року – вона чекає на дівчинку.

Після відмови від королівських повноважень у січні 2020 принц Гаррі із сім’єю проживає у США.

19 лютого 2021 року королева Великобританії Єлизавета II позбавила принца Гаррі та його дружину Меган почесних королівських звань і статусу опікунів британських закладів після того, як пара підтвердила, що не повернеться до виконання обов’язків.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»