КУЛЬТУРА

«Побачила себе – мертва лежу». Циганова розповіла, як папуга заразив її з матір’ю орнітозом / Бульвар Шоубіз

57-річна російська співачка Віка Циганова в ефірі передачі «Секрет на мільйон», яка 20 березня вийшла в ефірі російського каналу НТВ, розповіла, що куплений в подарунок чоловікові приблизно за $1 тис. Папуга заразив її з матір’ю орнітозом.

Співачка зазначила, що птах прожив у сім’ї кілька днів, після чого помер.

«Він помер. Він був хворим на орнітоз. Він заразив мене, мою маму, ми мало Богу душу не віддали. Мені хотілося [чоловіку] Вадикові подарувати на день народження птаха», – поділилася спогадами артистка.

Циганова розповіла, що першою захворіла її мати.

«Вона задихалася. Її треба було терміново везти до лікарні. Вони не можуть встановити діагноз – просто величезна температура і ніяких сил у людини немає, вона в реанімації», – розповіла Циганова.

За словами артистки, сама вона заразилася після того, як помила клітку папугу. Циганова уточнила, що орнітоз передається повітряно-крапельним шляхом.

«Я подихати цим усім. Я їду навідувати маму з гастролей, водій мене везе, а з машини вже вийти не можу. І я в сусідній палаті з мамою в реанімації», – повідомила артистка.

Циганова розповіла, що лікарі довго не могли поставити їм із матір’ю діагноз, а сама вона, перебуваючи в реанімації, пережила клінічну смерть.

«Сили покинули мене. Я бачила себе на ліжку, бачила лікарів. Я побачила себе – мертва лежу», – повідомила Циганова.

Артистка розповіла, що одужала за два тижні, а її матері знадобилося три тижні лікування.

2007 року російське видання «Известия» повідомило, що лікарі борються за життя Циганової і її матері, у яких діагностували орнітоз.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»