СПОСІБ ЖИТТЯ

Поліція повідомила про затримання в Одесі кримінального авторитета із Закавказзя

В Одесі затримали 32-річного іноземця, який, за версією поліції, є кримінальним авторитетом із Закавказзя і представляв інтереси «злодія в законі» з Росії. Про це розповіли в Національній поліції України 22 березня.

Іноземець був довіреною особою «злодія в законі». З вересня минулого року його оголосили в розшук за квартирну крадіжку і крадіжку нагородної зброї у співробітника поліції, ідеться в повідомленні.

Співробітники міграційної поліції дізналися про місцеперебування розшукуваного. За твердженням поліцейських, під час обшуку в нього вилучили знаряддя, які вказують на причетність до скоєння злочинів.

Чоловіка взяли під варту. Його перевіряють на причетність до низки злочинів, скоєних на території України. Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.

Президент України Володимир Зеленський 3 грудня 2019 року ініціював законопроєкт, який передбачає кримінальну відповідальність за перебування осіб у статусі «злодія в законі» строком від п’яти до 12 років. Депутати в першому читанні проголосували за цей законопроєкт 19 грудня 2019 року. 4 лютого 2020 року депутати передали документ на повторне друге читання.

Народні депутати 236 голосами 4 червня внесли зміни до Кримінального кодексу України, якими ввели в законодавство поняття «злодій у законі». Експерти зазначили, що законопроєкт фактично легітимізує злочинний жаргон у кримінальному законодавстві України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»