СПОСІБ ЖИТТЯ

Степанов розповів, коли проти коронавірусу почнуть вакцинувати українців віком від 80 років

Наприкінці березня вакцинувати проти коронавірусу почнуть українців, яким виповнилося 80 років. Про це на брифінгу 22 березня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«Починаючи десь із 29–30 березня ми плануємо почати вакцинацію людей, які старші за 80 років, які попередньо записалися до листа очікування в додатку «Дія», або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я, або за допомогою сімейних лікарів, які формують відповідні списки», – сказав він.

В Україні станом на 22 березня ввели 111 тис. доз вакцини проти коронавірусу. Вакцинацію завершили лише одному українцю, він отримав обидві дози вакцини.

У країні зареєстровано три вакцини проти коронавірусу – Oxford/AstraZeneca (Covishield), Pfizer/BioNTech і CoronaVac, розроблена Sinovac Biotech.

З 24 лютого українців щеплюють вакциною Covishield, яку привезли  з Індії. Згідно з календарним планом на 2021 рік, першими безплатні щеплення отримують медики, які працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовці зі складу операції Об’єднаних сил. До листопада хочуть щепити інших медиків, працівників сфер держбезпеки та освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією.

Препаратів інших виробників Україна поки не отримала.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»