СПОСІБ ЖИТТЯ

В Україні змінили порядок роботи транспорту в «червоних» карантинних зонах

22 березня Кабінет Міністрів змінив порядок роботи транспорту в «червоних» карантинних зонах в Україні, інформує пресслужба уряду.

У зв’язку з ростом захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 Кабмін дозволив регіональним комісіям з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій залежно від ситуації в області вирішувати, вводити обмеження для транспорту, чи ні.

Регіональні комісії з ТЕБ та НС тепер можуть забороняти регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом у межах відповідних областей чи окремих адміністративно-територіальних одиниць, ідеться в релізі.

Рішення комісій не поширюватимуться на такі види перевезень:

  • транзитні перевезення;
  • перевезення легковими автомобілями, де разом із водієм перебуває не більше ніж п’ятеро осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • перевезення службовим і/або орендованим автотранспортом підприємств, установ у межах кількості місць для сидіння й виключно за маршрутами руху, про які необхідно проінформувати поліцію не менше ніж за два дні до поїздки;
  • перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності лабораторно підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

В «Укрзалізниці» проінформували, що ці зміни означають: чинний розклад руху поїздів залишається без змін.

«Жодних обмежень висадки/посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не відбудеться до того, як Державна або регіональні комісії не ухвалять свої рішення, попередньо зваживши всі фактори ризику у зв’язку з потенційною масштабною зупинкою транспорту», – зазначили в «Укрзалізниці».

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 22 березня в Україні підтвердили понад 1,55 млн випадків коронавірусу, померло понад 30 тис. осіб, 1,26 млн хворих видужало.

21 березня МОЗ поновив карантинне зонування. До «червоної» зони відносять Київ, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Одеську та Чернівецьку області. Місцева влада вирішила посилити карантин у Миколаєві із 24 березня.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»