КУЛЬТУРА

«Вони дійсно схожі, чорт забирай». Стоцька прокоментувала схожість своїх дітей із Кіркоровим / Бульвар Шоубіз

Російська співачка українського походження Анастасія Стоцька 19 березня в ефірі «Русского радио» прокоментувала стосунки з експродюсером, російським співаком Філіпом Кіркоровим.

«Ну ми красива пара. Філіп – мій друг. Це мій наставник», – заявила Стоцька.

Відповідаючи на запитання про те, що її діти зовні дуже схожі на Кіркорова, співачка зазначила, що вона також має зовнішню схожість із цим артистом.

«Вони дійсно схожі, чорт забирай. Я не знаю, це якась кармічна зустріч. Насправді і ми з ним схожі. Людям просто хочеться, щоб це було так. Їм потрібна ця легенда. Який сенс це приховувати, якби це було правдою?» – заявила Стоцька.

ВІДЕОВідео: Русское Радио / YouTube

У шлюбі з ресторатором Сергієм Абгаряном Стоцька народила   двох дітей: сина Олександра (2011) і дочку Віру (2017). У березні 2021 року співачка вперше заявила, що вони із чоловіком розлучилися два з гаком роки тому.

Підписники артистки в коментарях під знімками її дітей часто наголошують на їхній зовнішній схожості з Кіркоровим, який на початку кар’єри співачки був її продюсером.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Anastasia Stotskaya (@ 100tskaya)

У 2019 року в інтерв’ю Лері Кудрявцевій, ведучій передачі «Секрет на миллион«, яка виходить на каналі НТВ, Стоцька заявила, що їх із Кіркоровим пов’язували не тільки робочі, а й особисті стосунки.

«Він мене зачарував. Я, звичайно, була в нього закохана. І зараз, коли він з’являється на горизонті, я тремчу», – заявила вона тоді.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»