СПОСІБ ЖИТТЯ

У 20% людей, які перехворіли на COVID-19, не виробляються антитіла – гендиректор лікарні Мечникова

Щонайменше у 20% людей, які перехворіли на COVID-19, не виробляються антитіла до коронавірусу. Про це повідомив генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко у Facebook.

Окрім того, за словами Риженка, навіть після легкої форми COVID-19 можуть бути важкі наслідки: страхи, тривожність, відчуття втоми, які не минають. Також у колишніх пацієнтів фіксують болі у грудях, суглобах, лихоманку, задуху, депресію.

«Ми стверджуємо, що до 80% людей не можуть позбутися симптомів COVID-19 протягом кількох місяців. Ці люди лікуються в наших кардіологічних та неврологічних відділеннях», – підкреслив директор лікарні.

Тому лікар наполягає на необхідності вакцинуватися, особливо зараз, коли в Україні почалася третя хвиля коронавірусу. За його словами, 160 лікарів, які працюють у лікарні Мечникова, вже зробили щеплення проти коронавірусу.

https://www.facebook.com/rsa010963/posts/3004677363101718

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

В Україні станом на 22 березня підтвердили 1,6 млн випадків хвороби, 1,3 млн осіб одужали, а більше ніж 30 тис. – померло.

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом Covishield, виробленим в Індії. Станом на 22 березня ввели 111 тис. доз вакцини проти коронавірусу. Вакцинацію завершили тільки одному українцеві, йому ввели обидві дози препарату.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»