СВІТ

У Нігері приблизно 140 людей загинуло під час нападу бойовиків

Озброєні бойовики вбили 137 осіб під час нападу на села на південному заході Нігера 21 березня, повідомило місцеве агентство ActuNiger, посилаючись на інформацію від уряду країни.

Бойовики напали на села в департаменті міста Тіллі неподалік кордону з Малі, уточнило агентство. У країні оголосили триденну жалобу з 23 березня.

У своїй заяві уряд засудив варварський акт нападу. За даними влади, атака стала четвертим масовим убивством мирних жителів Нігеру від початку року.

За інформацією Reuters, уряд не повідомив, хто конкретно стояв за атаками. Співрозмовник агентства у службах безпеки країни звинуватив у нападі терористичну організацію «Ісламська держава», чиє місцеве відділення активно працює в цій зоні.

Напад став наслідком кризи безпеки в Сахельському регіоні Західної Африки, який підтримується бойовиками, пов’язаними з «Аль-Каїдою», «Ісламською державою» та етнічними ополченцями, уточнило агентство.

Атаки в неділю могли бути помстою за недавні арешти людей, підозрюваних у належності до озброєних груп у цьому районі, написало Reuters із посиланням на звіт групи гуманітарних організацій, очолюваної Агентством ООН у справах біженців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»