СПОСІБ ЖИТТЯ

Уряд ввів обов’язковий тест на COVID-19 для в’їзду іноземців в Україну

Кабінет Міністрів України постановою №230 від 22 березня, оприлюдненою на сайті уряду, змінив правила перетинання державного кордону.

Кабмін вніс низку змін до своєї постанови №1236 від 9 грудня 2020 року про введення карантину і протиепідемічні обмеження, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19 на території України.

Пресцентр Держприкордонслужби пояснив, що тепер в іноземців, щоб потрапити в Україну, крім обов’язкового поліса страхування, як це було раніше, має бути і негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетинання кордону.

«У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону», – наголошено в релізі.

Крім того, громадяни України, які перетинають державний кордон, тепер повинні йти на самоізоляцію, винятком є кілька категорій населення, зокрема і ті, у кого є негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який зробили не більше ніж за 48 годин до перетинання кордону.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Станом на ранок 23 березня в Україні підтвердили понад 1,56 млн випадків коронавірусу, померло понад 30 тис. осіб, 1,27 млн хворих одужали.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»