ГРОШІ

Рудьковський: Перші $100 я заробив, прибираючи сніг на вулиці, а першу $1000 – нічним вантажником у пекарні

В інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону український бізнесмен, колишній міністр транспорту і зв’язку, екснардеп Микола Рудьковський розповів, що поїхав до Європи навчатися наприкінці 1980-х із 12 німецькими марками та знанням 120 слів німецькою.

Цих грошей було недостатньо, щоб вижити у Відні, тому він швидко зорієнтувався і почав працювати.

«Перші $100 я заробив, прибираючи сніг на вулиці. Ти знаходишся на пейджері, і коли о третій годині ночі або о 12 починає йти сніг, тобі приходить сигнал, ти прокидаєшся і йдеш у 20 місць біля будинків, які застрахувалися, прибираєш сніг. Першу тисячу я заробив, коли був вантажником на пекарні, коли працюєш з 11 вечора до 10 ранку. Для мене тепер зрозуміло, чому в австрійському магазині, коли ти о восьмій ранку приходиш, є гарячий хліб: бо коли ви спите, хтось працює», – зазначив Рудьковський.

Він підкреслив, що з того часу по-іншому дивиться на людей, які працюють у нічну зміну.

«Коли всі сплять потім, а ти дивишся у стелю, бо у тебе працює організм. І я в цей час все одно вчив мову, зустрічався з австрійськими студентами, я був товариським студентом, у нас був бартер – я розмовляв із ними півтори години російською – вони вчили російську, а вони зі мною – німецькою. Окрім того, що я сам займався», – зазначив екснардеп.

За його словами, тоді платити в австрійському кафе 25 шилінгів за каву для нього було дорого, тому що це були важко зароблені гроші.

«Але коли вже за пів року я працював у компанії менеджером з експорту електроніки і, підіймаючи телефонну трубку, я заробляв €3 тис. На сьогоднішні гроші, це вже були інші гроші», – сказав Рудьковський.

Рудьковський: Семінський мені сказав: «Якщо ти перепишеш на мене акції, я піду у прокуратуру, дам свідчення, що ти мене не викрадав». Читайте повну версію інтерв’ю

Рудьковський був народним депутатом України IV, V, VII скликань, у 2006–2007 роках очолював Міністерство транспорту та зв’язку. Зараз зі статками $93 млн він посідає 84-те місце в рейтингу найбагатших українців, складеному журналом НВ та інвестиційною компанією Dragon Capital.

ВІДЕОВідео: В гостях у Гордона / YouTube

Дмитро ГОРДОН
засновник проєкту

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»