СПОСІБ ЖИТТЯ

Чернігівська область наближається до «червоної» зони – глава ОДА

Чернігівська область за індикаторними показниками МОЗ наближається до «червоної» зони з поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Про це заявила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко 24 березня, повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«В області перевищений показник рівня госпіталізації понад 80%, і він постійно зростає. На сьогодні в медзакладах на лікуванні перебуває 736 осіб. Зайнято 61% ліжко-місць, визначених для лікування хворих на COVID-19. Завантаженість ліжок із киснем становить 55%», – сказала вона.

За її словами, для госпіталізації пацієнтів із COVID-19 у 18 лікарнях області підготовлено 1621 ліжко, з них більше ніж 88% забезпечено поданням кисню.

«Наразі область перебуває в «помаранчевій» зоні. Це означає, що ми на межі з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки. Якщо динаміка захворюваності буде збережена, то будемо змушені вводити жорсткі карантинні обмеження», – додала вона.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 24 березня в Україні виявили майже 1,6 млн випадків захворювання на COVID-19. Видужало приблизно 1,3 млн пацієнтів, а померло 30,8 тис. осіб.

В Україні останніми тижнями зростає захворюваність на COVID-19. 4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в країні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Якщо більшість областей буде в «червоній» зоні, уряд введе локдаун по всій країні, заявляв глава уряду Денис Шмигаль.

Станом на 24 березня в Україні, за даними МОЗ, «червоними» є Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області. У «жовтої» зоні тільки Херсонська область, усі інші регіони – в «помаранчевій».

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявляв, що якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні почне погіршуватися, можливий новий локдаун.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»