СПОСІБ ЖИТТЯ

Рівень госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 у нормі в шести українських регіонах – МОЗ

Рівень госпіталізацій пацієнтів із коронавірусною інфекцією COVID-19 станом на 25 березня в нормі в шести українських регіонах. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я України.

Згідно з документом, норма в 60 госпіталізацій на 100 тис. населення не перевищена лише у Волинській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській і Херсонській областях.

Найвищий показник госпіталізацій у Вінницькій області. Він становить 131 за норми 60 на 100 тис. населення. Найнижчий – у Херсонській області (28,8).

За даними Міністерства охорони здоров’я 25 березня розподіл регіонів за карантинними зонами залишився таким самим, як і напередодні. У «червоній» зоні, як і раніше, опинилися: Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.

«Помаранчевими» залишаються Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області.

Єдиним регіоном у «жовтій» зоні залишилася Херсонська область, повідомили в МОЗ.

Скріншот: moz.gov.ua

Станом на 25 березня в Україні підтвердили 1 596 575 випадків коронавірусної інфекції, померло 31 135 пацієнтів із COVID-19, одужало 1 283 020 людей. Протягом останньої доби підтвердили 16 669 випадків інфікування, померло – 362, одужало 6748 осіб.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

В Україні останніми тижнями зростає захворюваність на COVID-19. 4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у країні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»