СПОСІБ ЖИТТЯ

У Миколаївській області обмеження «червоної» зони вводять із 27 березня

Миколаївську область із 27 березня буде внесено в «червону» зону епідемічної небезпеки у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Відповідне рішення 25 березня ухвалили на позачерговому засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив у Telegram міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

«Комісія вирішила встановити з опівночі 27 березня «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Миколаївської області та застосувати на території регіону обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки», – заявив міністр.

Згідно з індикаторними показниками МОЗ України, у «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 25 березня опинилося 11 українських регіонів. У «червону» зону, зокрема, потрапили Черкаська і Миколаївська області. У регіонах перевищено рівень госпіталізацій на 100 тис. населення (106,7 у Миколаївській і 67,6 – у Черкаській). Також у Миколаївській області заповнено 66,3% ліжок із киснем для пацієнтів із COVID-19.

Посилений карантин у Миколаєві діє із 24 березня.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Від початку епідемії в Україні підтвердили майже 1,6 млн випадків коронавірусної інфекції, із них 31 тис. пацієнтів померла, одужало 1,28 млн осіб.

В Україні останніми тижнями зростає захворюваність на COVID-19. 4 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у країні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу. Якщо більшість областей буде в «червоній» зоні, уряд введе локдаун по всій країні, заявляв Шмигаль.

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов говорив, що якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні почне погіршуватися, можливий новий локдаун.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»