СПОСІБ ЖИТТЯ

Рівень шпиталізації хворих на COVID-19 не перевищено лише в чотирьох областях України – МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України 26 березня оприлюднило новий перелік зон адаптивного карантину. Згідно з даними МОЗ, у Києві та 20 областях перевищено рівень шпиталізації хворих на COVID-19.

За інформацією відомства, у «червоній» зоні опинилися Київ і 10 областей: Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Черкаська та Чернівецька області.

У «помаранчевій» – Вінницька область, а також Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська області.

У «жовтій» епідемічній зоні залишилася одна область – Херсонська.

У більшості регіонів фіксують зростання кількості шпиталізацій. За даними Міністерства охорони здоров’я, найпроблемніша ситуація за цим показником у Вінницькій (129,3 на 100 тис. населення за норми 60), Житомирській (117,1), Хмельницькій (108,7), Миколаївській (105,1), Чернівецькій (98,6) областях, а також у Києві (110,4).

Рівень шпиталізації хворих на COVID-19 не перевищено лише в чотирьох регіонах України: Донецькій, Кіровоградській, Луганській і Херсонській областях.

Інфографіка: moz.gov.ua

За даними Міністерства охорони здоров’я станом на 25 березня, рівень шпиталізацій у 60 на 100 тис. населення перевищено в 19 регіонах України.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Від початку епідемії в Україні підтвердили понад 1,61 млн випадків коронавірусної інфекції (18 132 – упродовж останньої доби), помер 31 461 пацієнт із COVID-19, одужало більш ніж 1,29 млн осіб.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»