СПОСІБ ЖИТТЯ

Кравчук розповів, як почувається після щеплення проти коронавірусу

Перший президент України Леонід Кравчук в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» розповів, що нормально почувається після щеплення проти коронавірусу.

«У четвер уранці прийшла моя черга вікова, як належить. Я вакцинувався. Почуваю себе нормально, температура не підвищувалася, тиск не підвищувався – як було, так і є», – розповів він.

Кравчук вакцинувався 25 березня препаратом Covishield.

В Україні зареєстровано три вакцини проти коронавірусу – від Oxford/AstraZeneca (Covishield), від Pfizer/BioNTech та CoronaVac, розроблену Sinovac Biotech.

Із 24 лютого українців вакцинують препаратом від Oxford/AstraZeneca (Covishield), виробленим в Індії. Згідно з календарним планом на 2021 рік, першим безоплатні щеплення роблять медикам, що працюють із хворими на COVID-19, і військовослужбовцям зі складу операції Об’єднаних сил. До листопада хочуть вакцинувати інших медиків, працівників сфер держбезпеки й освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) планують охопити вакцинацією. Станом на 26 березня в Україні вакцинували 174,3 тис. осіб.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»