СВІТ

Країни Південної Америки обмежили авіасполучення із Бразилією через «бразильський» штам коронавірусу – посол

Країни Південної Америки обмежили авіасполучення із Бразилією через поширення штаму коронавірусу, уперше виявленого в цій країні наприкінці 2020 року. Про це Надзвичайний і Повноважний Посол України у Бразилії Ростислав Троненко розповів у коментарі «Укрінформу».

«Сусідні із Бразилією країни намагаються захистити себе від «бразильського ризику» – розповсюдження «бразильського» штаму коронавірусу. Зокрема, Аргентина скоротила на 70% авіасполучення із Бразилією та продовжила заборону в’їзду наземними шляхами до 9 квітня. З 11 березня будь-яка особа, яка прибуває з території Бразилії до Чилі, вирушає в «санітарні готелі» на карантин. Повністю припинено авіасполучення Бразилії з Перу та Колумбією», – повідомив посол.

За його словами, у Бразилії посилили карантинні обмеження, а в лікарнях завантаженість сягнула критичного рівня.

«Заповненість ліжко-місць для важкохворих сягає 85–95%. В окремих опорних лікарнях узагалі відсутні вільні місця інтенсивної терапії. Люди змушені чекати в чергах для отримання належної медичної допомоги. Деякі з них помирають, так і не дочекавшись вільного ліжко-місця», – сказав Троненко.

Про те, що у Бразилії виявили новий штам коронавірусу, телеканал O Globo повідомляв 22 грудня, посилаючись на дослідження Національної лабораторії наукових обчислень. Окрім того, у світі відомо про «британський», «південноафриканський» і «нігерійський» штами.

Бразилія, за даними американського Університету Джонса Гопкінса, посідає друге після США місце за поширенням COVID-19 у світі.

Згідно з інформацією МОЗ Бразилії станом на ранок 28 березня, у країні з населенням у 210 млн осіб протягом доби зафіксували 44,3 тис. нових випадків коронавірусної інфекції, померло 1 656 хворих. Від початку пандемії у Бразилії підтвердили 12,5 млн випадків зараження, померло 312 тис. пацієнтів, одужало – 10,9 млн.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»