ТЕХНО

Автоконцерн Volkswagen заявив про зміну назви на Voltswagen. Виявилося, що це першоквітневий жарт

Компанія Volkswagen of America, американський підрозділ німецького автоконцерну Volkswagen, заявила, що у травні офіційно змінить назву на Voltswagen of America. Пресреліз про це опублікували на сайті концерну, але згодом вилучили, повідомив 30 березня телеканал CNBC.

Пресреліз опублікували 29 березня, але датували 29 квітня. У ньому повідомляли, що нову назву утворено від терміна «вольт», яким позначають одиницю вимірювання електричної напруги, і відображає вона фокус компанії на виробництво електромобілів.

У концерні заявили, що в електромобілів автоконцерну будуть емблеми світло-блакитного кольору зі словом Voltswagen. Автомобілі з бензиновими двигунами збережуть стару назву і синю емблему з абревіатурою VW.

Згодом офіційний представник автоконцерну у Вольфсбурзі заявив The Wall Street Journal, що інформація про перейменування Volkswagen of America була першоквітневим жартом і водночас маркетинговим ходом, призначеним для того, «щоб змусити людей говорити про амбітну стратегію VW щодо електромобілів, оскільки компанія випускає свій перший повністю електричний позашляховик».

У межах маркетингової акції компанія також перейменувала свій Instagram та Twitter і повідомила про «ребрендинг» у соцмережах.

Скріншот: Voltswagen / Instagram

«Ми знаємо, що 66 років – незвичайний вік для зміни імені, але ми завжди були молоді душею. Презентуємо Voltswagen. Схожий на Volkswagen, але з акцентом на електриці», – заявили в концерні.

Volkswagen заявляв про плани стати найбільшим виробником електротранспорту у світі. 2020 року автоконцерн зробив 231 тис. електромобілів, утричі більше, ніж роком раніше. До 2030 року Volkswagen планує запустити виробництво 70 моделей електромобілів і 60 гібридних моделей, а до 2050 року – досягти вуглецевої нейтральності.

За час свого існування на ринку компанія кілька разів змінювала свій логотип, водночас ім’я бренда залишалося незмінним.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»