ПОЛІТИКА

«Поранили» Тищенка». У «Слузі народу» виявили депутата, який ділиться інформацією з Telegram-каналом «Темный рыцарь» – ЗМІ

Партія «Слуга народу» виявила депутата, який ділився інформацією з анонімним Telegram-каналом «Темный рыцарь«. Про це НВ 31 березня повідомили джерела.

Видання пише, що у внутрішньому чаті «Слуги народу» від імені голови цієї парламентської фракції Давида Арахамії поширили повідомлення: «Колеги, надійшла інформація, що нашого колегу [нардепа від «Слуги народу»] Миколу Тищенка було поранено на 87-му окрузі, попередньо ножове – надають допомогу».

За даними НВ, за кілька хвилин це повідомлення з’явилося на каналі «Темный рыцарь«.

Пізніше Арахамія повідомив у партійному чаті, що з Тищенком усе гаразд, а повідомлення було написано, щоб виявити члена фракції, який співпрацює з «Темным рыцарем«. Його ім’я незабаром опублікують, пише видання.

Прессекретарка парламентської фракції «Слуга народу» Юлія Палійчук заявила у Facebook, що з Тищенком усе добре.

https://www.facebook.com/Paliychuk.yulia/posts/5338696326205803

На каналі «Темный рыцарь» після цього з’явилася серія повідомлень, що стосуються цього інциденту.

Серед іншого, автор каналу написав, що «інформацію зливає сам Арахамія».

«Щур Арахамія шукає щура в чаті. Це, напевно, до відділу знайомств. Історія з пораненим Тищенком – це просто дуже хитрий хід Арахамії. Що б відвернути підозри від себе. Тому що зливає інформацію в Telegram він», – ідеться в повідомленні.

Видання Vesti.ua у Telegram заявило, що зв’язалося телефоном із Тищенком.

«За його словами, жодного ножового поранення не було, але в натовпі його подряпали чимось схожим на шило. Тож запущена в офіційному чаті СН дезінформація народилася не на порожньому місці», – ідеться в повідомленні.

Восени 2019 року з’явився Telegram-канал «Темный рыцарь«, який позиціонує себе як «Ліга справедливості. Найтемніші інсайди Зе-команди». На нього підписано понад 100 тис. користувачів. Арахамія заявляв, що «здогадується», хто стоїть за його появою. Голова фракції визнав, що частина інформації, яку публікує «Темный рыцарь«, відповідає дійсності.

Арахамія заявляв, що Telegram-канал «Темный рыцарь» ведуть колишній член фракції «Слуга Народу», зараз позафракційний нардеп Олександр Дубінський і його друзі.

Тищенко говорив, що Telegram-канал «Темный рыцарь» веде група журналістів, які працюють на популярному українському телеканалі.

«Я знаю, хто «Темный рыцарь«, [депутат від партії «Слуга народу» Олександр Куницький] Саша теж знає. Інформацію дає багато хто, зокрема й депутати. «Темный рыцарь» – це група людей, у мене навіть є прізвища чотирьох або шести журналістів, вони з одного популярного телевізійного каналу», – заявив Тищенко.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»