СВІТ

У світі зробили понад 574 млн щеплень проти COVID-19, рівень вакцинації залишається лякливим — Bloomberg

До ранку 31 березня у світі зробили більше ніж 574 млн щеплень проти коронавірусної інфекції COVID-19, кампанії з імунізації стартували у 141 країні. Про це свідчать дані агентства Bloomberg, яке відстежує ситуацію.

Найбільше щеплень зробили у США – 147,6 млн. У країні як мінімум одну дозу препарату дістало 28,9% громадян, повністю вакциновано – 16,9%, щодоби роблять 2,77 млн щеплень.

На другому місці – Китай (111 млн щеплень), на третьому – країни Євросоюзу, на четвертому – Індія, на п’ятому – Великобританія.

Найбільший відсоток повністю вакцинованого населення в Ізраїлі – там ввели майже 10 млн доз, щонайменше одну одержало 57,8% громадян, обидві – 52,6%.

Скріншот: bloomberg.com

Агентство зауважує: щодоби у світі зараз роблять щеплення 14,8 млн осіб. Рівень вакцинації на планеті журналісти називають лякливим – для досягнення значного рівня глобального імунітету потрібні роки за таких темпів. Bloomberg підкреслює, що ці показники постійно зростають, а на ринок виходять нові препарати.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, що відстежує поширення пандемії, у світі станом на 31 березня 2021 року підтвердили 128,15 млн випадків коронавірусної інфекції, померло 2,8 млн хворих.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»