СПОСІБ ЖИТТЯ

63% українців підтримують запровадження «жорсткого» карантину – опитування

63% українців підтримують запровадження «жорсткого» карантину, якщо захворюваність на COVID-19 у країні істотно зростатиме. Про це свідчать опубліковані 1 квітня результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Водночас 34% респондентів не підтримують запровадження жорстких карантинних обмежень.

Як зазначають соціологи, від початку березня фіксують зростання підтримки «жорсткого» карантину серед українців.

61% опитаних очікують, що запровадження таких обмежень знизить поширення коронавірусу в Україні, 37% – мають протилежну думку.

Найбільше підтримують «жорсткий» карантин і вірять в його ефективність респонденти старшого віку, а також жінки.

Опитування проводили 26–28 березня 2021 року серед населення України віком від 18 років у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Усього опитано 2500 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більша ніж 2%.

Інфографіка: ratinggroup.ua

За даними опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 23–24 березня, введення жорсткого карантину в разі зростання захворюваності на COVID-19 підтримував 61% українців.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що у країні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 1 квітня в «червоній» епідемічної зоні адаптивного карантину були Київ і 10 областей України.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заявляв, що, якщо ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні почне погіршуватися, імовірний новий локдаун.

Від початку епідемії в Україні підтвердили 1 691 тис. 737 випадків коронавірусної інфекції (17 569 – протягом останньої доби), померло 33 246 пацієнтів із COVID-19, видужало 1 323 083 людини.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»