ПОЛІТИКА

Нардепка Устінова задекларувала «собаку-тапки-погризяку» і «котика-муркотика»

Нардепка від «Голосу» Олександра Устінова в електронній декларації за 2020 рік указала як цінне рухоме майно кота і собаку. Документ опубліковано 30 березня в Єдиному реєстрі декларацій Нацагентства з питань запобігання корупції.

У декларації вказано «собаку-тапки-погризяку» – лабрадора на прізвисько Коді.

«Друг сім’ї. Шкоднічає, гризе взуття, вигулює по вечорам, приносить радість та щастя. Дісталася у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни закордон і шукала для своїх улюбленців нову родину. Право на майно набуто до подання першої декларації, поданої відповідно до закону «Про запобігання корупції», – ідеться в розділі «опис майна».

Окрім того, у декларації вказано «котика-муркотика» на прізвисько Жорик.

«Маленький, волохатий, тендітний. Муркотить колискові по вечорам, уранці піднімає краще за будильник, дере коробки. Дістався у спадок від родини з Луганщини, яка втікала від неоголошеної війни закордон і шукала для своїх улюбленців нову родину», – написала політикиня.

Окрім тварин, Устінова задекларувала 50% права власності на будинок у Вінниці та земельну ділянку, спільну з чоловіком квартиру в Києві, квартиру у США, яку орендував її чоловік; свій автомобіль Mazda 3 2014 року випуску, авто чоловіка Chevrolet Camaro 2014 року випуску, 471,5 тис. грн зарплати у Верховній Раді, 219 тис. грн і €1551 у Universal Bank, рахунки на $20 тис., $3,9 тис і $30 тис. у Stanford Federal Credit Union та інше.

6 лютого 2021 року Устінова писала у Facebook, що її кіт Жорик помер. Він прожив 18 років.

https://www.facebook.com/ustinova.alexandra/posts/4522023241157449

Устінова вказувала кота і собаку й у декларації за 2019 рік.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»