КИЇВ

У КМДА розповіли, як видаватимуть спецперепустки для поїздок на громадському транспорті під час карантину

Спеціальні перепустки, що дадуть змогу користуватися громадським транспортом у Києві під час посиленого карантину, видаватимуть тільки працівникам підприємств критичної інфраструктури. Про це 1 квітня повідомила пресслужба Київської міськдержадміністрації.

Для отримання спецперепусток керівники підприємств та організацій мають надіслати лист на ім’я директора Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У листі потрібно вказати:

  • назву підприємства;
  • обґрунтування необхідності надання перепусток;
  • обґрунтування кількості спецперепусток із зазначенням штатної кількості працівників підприємства;
  • реквізити підприємства із зазначенням його розташування – адреси й району в Києві;
  • контактну особу для одержання спецперепусток і її номер телефону.

За результатами розгляду листа контактній особі повідомлять про місце й час отримання спецперепусток.

«Кількість спецперепусток обмежена. Заяви від окремих осіб не приймаються. Зауважимо, що оплата проїзду здійснюється на загальних підставах», – повідомили у КМДА.

31 березня мер Києва Віталій Кличко заявив, що із 5 квітня в Києві почнуть діяти жорсткіші карантинні обмеження. У столиці закриють усі школи й дитячі садки. Увесь громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками винятково для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Заклади громадського харчування працюватимуть тільки навинос й у режимі доставлення, продуктові ярмарки закривають із 1 квітня. Обмеження триватимуть щонайменше до 16 квітня.

У КМДА не відкидають, що локдаун у Києві можуть продовжити після 16 квітня.

Упродовж останньої доби у столиці коронавірус підтвердили в 1150 осіб, 44 пацієнти померли, 612 одужали. У Києві зайнято 79,6% ліжко-місць у лікарнях для пацієнтів із COVID-19.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»