ПОЛІТИКА

Зеленському довіряє 46%, Кличку – 33% українців – опитування

Президент України Володимир Зеленський – лідер рейтингу довіри українців. Про це свідчать опубліковані 1 квітня результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Главі держави довіряє 46% українців. Водночас 51% – не довіряє.

На другому місці мер Києва Віталій Кличко, йому довіряє 33% опитаних (не довіряє – 54%). 32% респондентів довіряють експрем’єр-міністру України Володимирові Гройсману (не довіряє – 59%) – він третій у рейтингу.

У першій п’ятірці рейтингу довіри українців спікер Верховної Ради Дмитро Разумков і лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко – їм довіряє 31% і 29% опитаних (не довіряє – 36% і 69% відповідно). Водночас 29% українців не знають, хто такий Разумков.

П’ятому президенту України Петрові Порошенку і співголові партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрієві Бойку довіряє 23% респондентів.

Опитування проводили 26–28 березня 2021 року серед населення України віком від 18 років у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю та типом поселення. Загалом опитано 2500 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше як 2%.

Інфографіка: ratinggroup.ua

За даними опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 23–24 березня, рейтинг довіри українців очолював Зеленський (45%). Тимошенко довіряло 30% опитаних, Порошенку – 25%.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»