КУЛЬТУРА

Поплавський перетворив українське сало на золото / Бульвар Шоубіз

Михайло Поплавський презентував у Київському університеті культури нову версію кліпу на один зі своїх хітів, якому виповнилося вже 20 років. Презентуючи відео на пісню «Сало» співучий ректор з’явився перед гостями в наряді у стилі «яскраво, дорого, багато», пишуть «Факти»: Поплавський вийшов у жовтому костюмі із соболиною горжеткою і золотим ланцюжком з підвісом SALO.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Режисером кліпу стала Олена Винярська, що знімала кліпи для Ірини Білик, Олега Винника, Олі Полякової та інших топових артистів.

«Для мене це був виклик і експеримент. Але Поплавський довірився мені. Вдалося умовити його вийти за межі, за зону комфорту. Михайло Михайлович робив усе, що я говорила, і давав поради. Це була синергія творчості, свіжий ковток повітря. Коли за справу береться команда МіхМіха, і 100-процентна енергія множиться на 100-відсотків віддачу, то виходить 10 000-бальна енергія. Ось нею і наповнений кліп «Сало», – розповіла Винярська.

Разом із Поплавським вони поєднали національну символіку, традиції й сучасні тенденції: запропонували замінити символ «смайл» на усміхнене порося і заснували новий тренд – Salo is the new money! («Сало – нові гроші»). У кліпі сало перетворюється на золото і Поплавський як головний «саломан» України катається по майданчику у візку зі злитками.

«Уперше кліп «Сало» вийшов 20 років тому, було багато його інтерпретацій, а сьогодні – це сучасний ребрендинг. Сало – це візитна картка України, це національна валюта. Сало – це продукт, який надає силу й енергію, підтримує дух українців. А я головний саломан країни», – заявив Поплавський.

«Факти» пишуть, що він дійсно щодня вживає 100 грамів сала.

«У кліпі Поплавський з’являється у вишуканих костюмах у стилі легендарного кутюр’є Карла Лагерфельда з його фірмовим високим коміром. Спеціально для зйомок виготовили масивні золоті прикраси з логотипом SALO. Для дівчаток із балету і бек-вокалу також пошили модні костюми з латексу насиченого лимонного кольору», – зазначає портал.

ВІДЕОВідео: Михайло Поплавський / YouTube

Другим режисером кліпу став Михайло Харченко, оператором-постановником – Дмитро Мислінчук, балетмейстером – Ростислав Савченко. Кліп, як і попередні роботи Поплавського, знімали з використанням сучасних світових технологій: 3D-віртуальної реальності, LED cube, Unreal Engine, traking systems та інших. Графіку розробили на платформі Unreal Engine 4.

З роботою над кліпом команда впоралася протягом доби, Поплавський пообіцяв, що незабаром випустить нові відео на свої пісні.

Після презентації гостей пригощали салом.

фотогалерея
(1 з 14)

  •  
  •  

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua

Фото: showbiz.fakty.ua


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»