ПОЛІТИКА

Представництво Зеленського звернулося в СБУ і до прикордонників через гастролі російського коміка Абрамова в Україні

Представництво президента України у Криму звернулося до Державної прикордонної служби України та Служби безпеки України через гастролі російського стенд-ап-коміка Івана Абрамова. Про це 1 квітня повідомляють на Facebook-сторінці відомства.

Абрамов планував провести протягом травня 2021 року в Україні гастрольний тур і відвідати міста Київ, Одесу, Харків і Дніпро.

«За результатами моніторингу представництвом виявлено, що Абрамов у серпні 2019 року незаконно відвідував тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим», – підкреслили в українському відомстві.

Зокрема, представництво повідомило, що 11 серпня 2019 року в так званому «Державному академічному музичному театрі Республіки Крим» відбувся сольний концерт Абрамова в Сімферополі.

«У зв’язку з порушенням Абрамовим правил перетину адміністративної межі при в’їзді до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим у 2019 році представництво звернулося до ДПСУ та СБУ з проханням врахувати надані відомості під час проходження порушником прикордонного контролю та винесення відповідного рішення щодо Абрамова», – підкреслили у відомстві.

Скріншот: Представництво президента України в Автономній Республіці Крим / Facebook

Абрамов – комік, музикант, колишній учасник КВК, широко відомий завдяки участі в шоу Stand Up на російському телеканалі ТНТ.

Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Україна та більшість країн світу не визнають приєднання півострова до РФ.

З червня 2015 року в’їзд іноземців у окупований Крим відбувається за спеціальним дозволом, який видає Державна міграційна служба, зазначає ДМС.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»