ПОЛІТИКА

Данілов: Через контрабандистів Україна втрачає 300 млрд грн на рік. Найближчим часом вони будуть повертатися

Україна через діяльність контрабандистів недоотримує 300 млрд грн на рік. Про це 2 квітня в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» сказав секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов.

«Була доповідь керівника нашої митної служби про те, що там сьогодні відбувається. І сьогодні на підставі цієї доповіді та доповіді, яку робила Служба безпеки України, сьогодні було прийнято безпрецедентне рішення, яке каже про те, що перша десятка контрабандистів, яка свідомо протягом певного часу руйнує економічну міць нашої держави. Про що йдеться мова? Розрахунки, які мають СБУ і апарат РНБО, кажуть про те, що 300 млрд грн на рік Україна недоотримує за рахунок діяльності цих ділків. І президент України сказав, що це – перша десятка, але, повірте, не остання. Ці люди дійсно мають паспорти України, і не тільки України. Це люди, які створюють свій конгломерат, мають зв’язки з іншими країнами і наносять дуже велику шкоду нашій державі», – заявив він.

Він також повідомив, що усунули від роботи 187 митників, «у понеділок будуть ще відсторонені, і не тільки митники, а всі, хто приймає безпосередню участь у цьому ганебному явищі».

«Це будуть ті люди, які працюють на кордоні, це і представники силових структур. Як казав президент, «далі буде», – сказав секретар РНБО.

Данілов назвав список людей, проти яких запровадили санкції: одеські бізнесмени Вадим Альперін, Олександр Чудаков, Віктор Шерман, а також Олександр Кравченко, Володимир Дідух, Іван Бокало, Валерій Пересоляк, Юрій Кушнір, Орест Фірманюк і Олександр Єрімінчук.

«Це перелік не останній, на наступних засіданнях РНБО будуть розглядатися наступні питання. І ці 300 млрд, які сьогодні належать українському народу, обов’язково найближчим, скажімо так, часом, будуть повертатися», – сказав секретар РНБО.

2 квітня на засіданні РНБО ухвалили рішення ввести санкції проти 10 людей, яких рада вважає причетними до контрабанди. ЗМІ назвали їхні імена.

Голова Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що санкції запровадили на підставі даних СБУ.

Також усунули понад 100 працівників Державної митної служби, серед яких 17 керівників митниць і митних постів.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»