КИЇВ

Глава Держспоживслужби попередив про штрафи за недотримання карантинних норм в офісах Києва

Роботодавців у Києві, чиї співробітники під час жорсткого карантину й далі працюватимуть і не дотримуватимуться протиепідемічних норм, будуть штрафувати. Про це глава Держспоживслужби Олег Рубан заявив в ефірі каналу «Україна 24».

«Сьогодні основне завдання – зменшити мобільність населення, не допустити в організованих колективах скупчення перебування в закритих приміщеннях. Тому що ми сьогодні фіксуємо щодня антирекорд захворюваності, смертності серед людей саме в організованих колективах, які уникають протиепідемічних заходів у закритих приміщеннях», – сказав Рубан.

Він повідомив, що минулого тижня Держспоживслужба провела моніторинг колективів у столиці.

«На жаль, 85% колективів працювали в повному обсязі, у приміщеннях не дотримуються дистанції, режиму носіння масок. Тому ми будемо штрафувати таких роботодавців мінімум на 34 тис. грн. Що стосується невиконання протиепідемічних заходів – будемо направляти правоохоронні органи для вжиття негайних заходів» , – сказав він.

У Києві з 20 березня місцева влада ввела посилений карантин. Не працюють ТРЦ за заклади культури, кафе і бари можуть працювати тільки навинос, а школи перейшли на дистанційне навчання.

Із 5 квітня в Києві почнуть діяти жорсткіші карантинні обмеження. У столиці закриють усі школи і дитячі садки. Весь громадський транспорт працюватиме за спеціальними перепустками суто для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Заклади громадського харчування працюватимуть тільки навинос і в режимі доправлення, продуктові ярмарки закрили з 1 квітня. Обмеження триватимуть щонайменше до 16 квітня.

Від початку епідемії в Києві підтвердили 166 658 випадків COVID-19, померло 3545 осіб, видужало 107 484 пацієнти. Упродовж доби 2 квітня було підтверджено рекордну кількість випадків інфікування – 2053, померло 50 осіб.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»