СПОСІБ ЖИТТЯ

Українська актриса Василенко заявила, що «краще здохнути де завгодно, ніж в Україні», і потрапила в базу «Миротворця»

Українська актриса і модель Єлизавета Василенко, яка зіграла в серіалі «Школа», переїхала в Росію і заявила, що «краще здохнути де завгодно, ніж в Україні». Про це вона розповіла в інтерв’ю проєкту «Пушка», яке вийшло 31 березня на YouTube.

Актриса розповіла про ситуацію, коли її депортували з Гонконгу, оскільки «там була проблема з візою».

«Я застрягла на кордоні Гонконгу. І перебувала там приблизно протягом днів п’яти, оскільки якщо більше семи днів, то тебе депортують. Я жила на $50 увесь цей час, я жила в торговельному центрі… Мене депортували, мені агентство привезло всі мої речі. Я увійшла не в нуль, не у плюс  у жорсткий мінус. Коли зі мною трапляється всіляка хрінь, я завжди думаю про те, що однаково краще здохнути тут, ніж в Україні», – заявила Василенко.

Також вона розповіла про те, що переїхала з України в Москву і зіткнулася з критикою через таке рішення.

«У сенсі патріотизму – типу, проміняла країну, ля-ля-ля. Але я ніяк на це не реагую. Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Чесно, це тупість. Судити людину за її національністю після того, куди людина поїхала, не поїхала. Але, бляха-муха, поїхала б я в Америку, мене б не хейтили тоді. Тільки тому, що Україна з Росією сруться, чомусь приплітають до цього інших людей, які жодного стосунку до цього не мають» , – додала вона.

Згодом Василенко у своєму Instagram опублікувала сторіс, де ще раз відповіла на критику через переїзд у Росію.

«У мене два висловлювання стосовно цього. Перше: п…здець. Друге: звертаюся, напевно, до фанатичних патріотів, які це зробили. Люди, я не зобов’язана любити свою країну тільки тому, що я в ній народилася, виросла, росла. Я можу бути вдячною, але зобов’язань у мене жодних немає ні перед ким і ні перед чим. Просто, будь ласка, запам’ятайте це», – повідомила Василенко.

Скріншот: elizabethvasilenko / Instagram

Згодом актрису занесли до бази «Миротворця» за «участь в інформаційних провокаціях Росії проти України». Василенко відреагувала на це фразою «Це що взагалі за нах…й?»

Скріншот: elizabethvasilenko / Instagram

Василенко народилася 1998 року в Дніпрі. Вона здобула широку популярність завдяки серіалу каналу «1+1» «Школа». У 2020 році вона також знялася в українському детективі «У чорній, чорній кімнаті».

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»