ПОЛІТИКА

Зеленський із першою леді відвідають Катар з офіційним візитом

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська 5 квітня відвідають з офіційним візитом Катар. Про це повідомила пресслужба президента 4 квітня.

Зеленський проведе переговори з еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані, прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару Халідом бін Халіфою Аль Тані.

«Під час зустрічей буде обговорено широкий спектр питань двосторонньої співпраці у політичній, торговельно-економічній, інвестиційній, аграрній, енергетичній та військово-технічній сферах, а також взаємодії в межах міжнародних організацій. За результатами переговорів планується підписання низки двосторонніх документів», – ідеться в повідомленні.

Олена Зеленська в межах розвитку напряму суспільної відповідальності і культурної дипломатії зустрінеться із главою катарського фонду освіти, науки і соціального розвитку Qatar Foundation Мозою бінт Нассер, главою катарського державного інституту Qatar Museums Меяссою бінт Хамад Аль Тані і з дружиною еміра Катару Джавагір бінт Хамад бін Сухейм Аль Тані.

Зеленський обійняв посаду президента 20 травня 2019 року.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»