СПОСІБ ЖИТТЯ

Голова Верховної Ради розповів про можливість введення комендантської години в Україні

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає небажаним заходом введення в Україні комендантської години у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Про це він розповів в ефірі каналу «Україна 24» 4 квітня.

«З комендантською годиною ситуація досить непроста. Я б не хотів, щоб це сталося, об’єктивно. Для введення комендантської години потрібно оголошувати надзвичайний стан. Це відбувається за указом президента. Після цього – засідання Ради, це досить непростий процес. Мені б дуже не хотілося, щоб навіть у зв’язку з COVID-19 ми були змушені піти на такий захід», – сказав він.

Газета «Сьогодні» з посиланням на власне високопоставлене джерело в Міністерстві внутрішніх справ 31 березня повідомила, що через «критичну ситуацію зі зростанням захворюваності на COVID-19» можуть ввести повну заборону на пересування містом після 22.00.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київради від «Європейської солідарності» Володимир Прокопів у коментарі виданню «ГОРДОН» спростував це. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що таких розмов не вели ніколи.

За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень шпиталізації з COVID-19 перевищено у 22 регіонах України. У «червоній» зоні епідемічної небезпеки опинилися Київ і 10 областей. Від початку пандемії у країні підтвердили 1,76 млн випадків COVID-19 (протягом останньої доби – більше ніж 10 тис.), померло 34,6 тис. осіб, одужало 1,35 млн хворих.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»