СПОСІБ ЖИТТЯ

Карантин у Києві. В ОПУ розкритикували дії київської влади і вимагають «терміново виправити» ситуацію зі спецперепустками

В Офісі президента незадоволені організацією видавання спецперепусток для проїзду у громадському транспорті Києва, ситуацію, що склалася, там вважають неприпустимою. Про це йдеться в заяві, опублікованій у Facebook.

«З 5 квітня цього року перевезення у громадському транспорті в Києві може здійснюватися виключно за спеціальними перепустками. Друк спецперепусток, організація їхньої видачі та забезпечення спецперепустками всіх працівників підприємств критичної інфраструктури є відповідальністю влади міста Києва. Змушені констатувати, що це завдання не було виконано належним чином», – ідеться в заяві.

В ОПУ зазначили, що зі звітів і повідомлень бачать: без пропусків залишилися, зокрема, медпрацівники.

«Вважаємо таку ситуацію неприпустимою. Наголошуємо, що влада Києва має терміново виправити ситуацію, забезпечивши мешканців міста згідно зі встановленим порядком спецперепустками для користування громадським транспортом. Також має бути забезпечена достатня кількість одиниць транспорту на маршрутах для перевезення», – додали автори заяви.

https://www.facebook.com/president.gov.ua/posts/2327232380754949

У Києві з 20 березня місцева влада ввела посилений карантин. Не працюють ТРЦ і заклади культури, кафе і бари можуть працювати лише навинос, а школи перейшли на дистанційне навчання.

З 5 квітня в Києві почали діяти жорсткіші карантинні обмеження. У столиці закривають всі школи та дитячі садки. Весь громадський транспорт працює за спеціальними перепустками виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури. Заклади громадського харчування – тільки навинос і в режимі доставки, продуктові ярмарки закрилися з 1 квітня. Обмеження триватимуть мінімум до 16 квітня.

Бізнесмен Олексій Давиденко писав, що з отриманням спецперепусток були проблеми. Сьогодні зранку користувачі соцмереж повідомляють, що через підвищений попит вартість поїздок на таксі Києвом зросла більш ніж утричі.

У Київській міськдержадміністрації заявили, що департамент транспортної інфраструктури КМДА видав 437 тис. із 500 тис. спеціальних перепусток, через великий попит надрукували ще 100 тис.

У першу чергу спецпропуски отримували медпрацівники, рятувальники, працівники комунальної, транспортної та соціальної сфер, а також працівники торгівлі та військові, пояснили в адміністрації.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»