СВІТ

Серед оприлюднених хакерами особистих даних користувачів Facebook опинився телефон Цукерберга

У базі даних понад 500 млн клієнтів соціальної мережі Facebook, яку виклали на одному із хакерських форумів, є особистий номер телефону співзасновника мережі, американця Марка Цукерберга.

Про це 3 квітня повідомив у Twitter експерт у галузі кібербезпеки Дейв Вокер, який працює в американській компанії Synack.

«Щодо FacebookLeak, серед 533 млн користувачів іронія полягає в тому, що у витік потрапив і Марк Цукерберг. Якщо журналісти не можуть одержати заяви від Facebook, можуть просто зателефонувати йому за злитим у мережу номером», – написав експерт.

Портал технологічної інформації BleepingComputer зазначає, що в базі, яку виклали в інтернет хакери, є дані та інших творців Facebook – Кріса Г’юза і Дастіна Московіца.

Скріншот: bleepingcomputer.com

3 квітня стало відомо, що хакери оприлюднили дані понад 533 млн користувачів Facebook зі 106 країн. Дані охоплюють номери телефонів, дати народження, електронні адреси, імена, місця проживання і деякі анкетні відомості, наприклад, сімейний статус. У Facebook пояснили, що дані дістали через уразливість, яку компанія виправила у 2019 році.

Facebook – найбільша соціальна мережа у світі. Згідно з інформацією Venture Beat, станом на квітень 2020 року вона налічувала понад 3 млрд активних користувачів.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»