ПОЛІТИКА

Україна готова виступити гарантом світової продовольчої безпеки – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю ЗМІ Катару розповів про готовність країни стати гарантом світової продовольчої безпеки, повідомила пресслужба президента.

Зеленський говорив про цілі своєї поїздки в Катар і залученнях інвестицій в Україну. Потім у нього запитали про нові горизонти для співпраці Дохи і Києва.

«Україна є потужним постачальником продукції металургійної промисловості. Також ми – надійний постачальник продукції аграрного сектору й харчової промисловості. Наша країна готова виступити гарантом світової продовольчої безпеки«, – відповів президент.

Він додав, що українські виробники «можуть уже зараз упроваджувати» необхідні процедури сертифікації, передусім ідеться про відповідність вимогам «халяль» (дослівно – усе те, що дозволено і допустимо в ісламі).

Також президент розповів катарським ЗМІ, що в Україні влітку має запрацювати ринок землі.

«Україна відома своїми багатющими чорноземами по всьому світу. Дві третини нашої території складають родючі ґрунти. А це понад 42 млн га землі сільськогосподарського призначення. Тому в аграрному секторі в нас багато напрямків для інвестицій: у тваринництво, переробку сільськогосподарської продукції, логістичну інфраструктуру«, – заявив Зеленський.

Президент України із дружиною прибув до Катару 4 квітня. У межах офіційного візиту в нього заплановано підписання низки документів та зустрічі з керівництвом країни.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»