ПОЛІТИКА

Зеленський розповів про цілі візиту в Катар

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю ЗМІ Катару, у якому, окрім іншого, розповів про мету його візиту. Цитати наводить пресслужба глави держави.

Зеленський переконаний, що його поїздка стане «додатковим імпульсом поглибленню дружніх українсько-катарських відносин«. Головна мета візиту, за словами президента, – перемовини з керівництвом Катару, зокрема з Еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Катару шейхом Халідом бін Халіфою Аль Тані.

«Ми плануємо підписати цілий пакет двосторонніх документів щодо поглиблення співпраці у правовій та безпековій сферах, у галузі продовольчої безпеки, енергетики, молоді та спорту, охорони здоров’я. Також плануємо підписати документи щодо взаємного визнання свідоцтв моряка і посвідчень водія. Буде підписано низку комерційно-інвестиційних домовленостей щодо розширення інвестиційної співпраці між двома країнами», – сказав Зеленський.

Україна, за словами президента, зацікавлена в інвестиціях Катару у високі технології, інфраструктуру, фінансовий, енергетичний та аграрний сектори.

Пресслужба Офісу президента анонсувала візит Зеленського і його дружини Олени в Катар 4 квітня. Під час перемовин заплановано обговорення «широкого спектра питань двосторонньої співпраці в політичній, торговельно-економічній, інвестиційній, аграрній, енергетичній та військово-технічній сферах, а також взаємодії в межах міжнародних організацій«, заявляли в ОПУ.

Плани президента критикували в опозиції. Зокрема, нардеп від «Європейської солідарності» Володимир Ар’єв вважає недоцільною поїздку Зеленського «в теплі краї», поки «весь світ говорить і пише про загрозу наступу РФ, а західні партнери приводять свої війська в боєготовність» (на Донбасі наприкінці березня загострилася ситуація).

https://www.facebook.com/volodymyr.ariev/posts/4230430563686434

Прибули президент із дружиною в Катар напередодні.

У березні з візитом в Катарі був міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він обговорив із прем’єр-міністром Катару співпрацю двох країн у поліцейській, економічній і військовій сферах у межах підготовки до підписання двосторонніх угод під час майбутнього візиту Зеленського.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»